chiggers جزیره آزمایش آمریکا روزنامه

chiggers: جزیره آزمایش آمریکا روزنامه پنتاگون روزنامه کره شمالی کره شمالی ناو هواپیمابر

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش باران در نقاط متفاوت کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۸ درجه‌ای دما در سواحل خزر خبر داد و گفت: فردا در استان‌های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ا

بارش باران در نقاط متفاوت کشور

بارش باران در نقاط متفاوت کشور

عبارات مهم : باران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۸ درجه ای دما در سواحل خزر خبر داد و گفت: فردا در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات سمنان بارش باران آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی وخروجی مدل ها امروز با تقویت جریان های شمالی ضمن کم کردن دما در سواحل دریای خزرابرناکی و در بعضی مناطق بارش باران آینده نگری می شود که مناطقی از گیلان، مازندران و گلستان شدت بیشتری خواهد داشت.

بارش باران در نقاط متفاوت کشور

وی افزود: در شمال آذربایجان شرقی، غرب اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و در ارتفاعات استان های زنجان، قزوین، سمنان، البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز رشد ابر و رگبار پراکنده باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (۴ مهرماه)، در استان های ساحلی دریای خزر به خاص در سواحل مرکزی و شرقی خزر، بارش پراکنده باران و در ارتفاعات سمنان و مناطقی از خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی رشد ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد وبرق و وزش باد رخ خواهد داد. این اوضاع بعدازظهر این روز در مناطقی از اردبیل و شمال آذربایجان شرقی نیز آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۸ درجه‌ای دما در سواحل خزر خبر داد و گفت: فردا در استان‌های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ا

وظیفه تاکید کرد: در روز چهارشنبه ( ۵ مهرماه) بارش باران در گیلان شدت یافتن می شود و به تدریج مازندران را فرا می گیرد و در مناطقی از اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال زنجان نیز رشد ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی آینده نگری می شود.

وی با بیان اینکه امروز کم کردن دما در شمال شرق کشور ۲ تا ۴ درجه آینده نگری می شود، گفت: هوای خنک روز سه شنبه در استان های ساحلی دریای خزر ماندگار خواهد بود و روز چهارشنبه با تقویت زیاد جریان های شمالی ،کاهش دما دراین مناطق ۴ تا ۸ درجه آینده نگری می شود و دریای خزر در این روز مواج خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۴ مهرماه) صاف، اوایل شب قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۹ و ۱۹ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود و در روز چهارشنبه (۵ مهرماه) کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد در بعدازظهر زیاد کردن ابر و زیاد کردن باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

بارش باران در نقاط متفاوت کشور

واژه های کلیدی: باران | همراه | خراسان | هواشناسی | دریای خزر | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog