chiggers جزیره آزمایش آمریکا روزنامه

chiggers: جزیره آزمایش آمریکا روزنامه پنتاگون روزنامه کره شمالی کره شمالی ناو هواپیمابر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده / اطلاعات کامل ا

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده هست، راجع به بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست گفت: اینکه جهت چه

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده / اطلاعات کامل ا

محسنی اژه ای: خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده / اطلاعات کامل اعتراضات اخیر را به شورای عالی امنیت ملی داده ایم

عبارات مهم : چگونه

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده هست، راجع به بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست گفت: اینکه جهت چه کسانی و به چه میزانی اتهامشان اثبات می شود باید تا آخر بررسی ها و دادگاه صبر کرد.

به گزارش گزینش ، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای راجع به بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست و ادعای خودکشی سید کاووس سیدامامی، استاد دانشگاه و فعال محیط زیست گفت: افرادی به اتهام دادن اطلاعات طبقه بندی شده است و از مراکز حساس به سرویس های اطلاعاتی بیگانه از جمله رژیم صیهونیستی اسرائیل و امریکا در روزهای گذشته دستگیر شده است و بعضی از آنها در بازداشت هستند.

وی ادامه داد: فرد مورد نظر شما جزو همان بازداشت شدگان بوده است ولی اینکه جهت چه کسانی و به چه میزانی اتهامشان اثبات می شود باید تا آخر بررسی ها و دادگاه صبر کرد.

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده / اطلاعات کامل ا

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به این پرسش که علت درگذشت سیدکاووس سیدامامی چه بوده است؟ اظهار داشت: من هم شنیده ام ایشان خودکشی کرده اند ولی هنوز از جزییات آن اطلاع ندارم.

محسنی اژه ای در پاسخ به این پرسش که با توجه به خودکشی سیدکاووس سیدامامی و دو نفر دیگر در وقت اعتراضات، موجب ایجاد پرسش جهت مردم و ایجاد این شبهه شده است است که آیا شرکت زندان ها مراقبتی نسبت به بازداشت شدگان ندارد. آیا قوه قضاییه برنامه ای جهت پیگیری به این تقصیر از سوی شرکت زندان ها دارد؟ تصریح کرد: مواظبت می شود ولی این عنوان اخیر نیز در حال بررسی است که ببینیم چگونه اتفاق افتاده است.

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده هست، راجع به بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست گفت: اینکه جهت چه

وی در گفت وگو با ایلنا، در پاسخ به این پرسش که آیا در رابطه با بازداشت های اخیر که در اعتراضات صورت گرفت، قوه قضاییه گزارشی را به نهادهای بالادستی مانند رهبری یا شورای عالی امنیت ملی داده است؟ خاطرنشان کرد: قوه قضاییه از طریق دبیرخانه یا از طرق دیگر اطلاعات کامل را به شورای عالی امنیت ملی داده است.

واژه های کلیدی: چگونه | خودکشی | اطلاعات | بازداشت | اطلاعات | قوه قضاییه | سخنگوی قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog