chiggers جزیره آزمایش آمریکا روزنامه

chiggers: جزیره آزمایش آمریکا روزنامه پنتاگون روزنامه کره شمالی کره شمالی ناو هواپیمابر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بروید از فامیل مانوئل بپرسید! , رویانیان محرومیت پرسپولیس را به شوخی گرفت

در شرایطی که مسوولان پرسپولیس به شدت دلواپس بدهی میلیاردی این تیم به مانوئل ژوزه هستند، رویانیان به عنوان مدیری که این قرارداد را ثبت کرده، همه چیز را به شوخی گ

بروید از فامیل مانوئل بپرسید! , رویانیان محرومیت پرسپولیس را به شوخی گرفت

رویانیان محرومیت پرسپولیس را به شوخی گرفت؛ بروید از فامیل مانوئل بپرسید!

عبارات مهم : پرونده

در شرایطی که مسوولان پرسپولیس به شدت دلواپس بدهی میلیاردی این تیم به مانوئل ژوزه هستند، رویانیان به عنوان مدیری که این قرارداد را ثبت کرده، همه چیز را به شوخی گرفته هست.

به گزارش ایلنا، محمد رویانیان که در وقت حضورش در پرسپولیس با بریز و بپاش های بیهوده و شعارهای عجیب و غریب هیچ عایدی جهت این تیم نداشته، اکنون در قبال بدهی بزرگ به مانوئل ژوزه نیز همه چیز را به شوخی می گیرد تا خود را از این ماجرا خارج کند.

بروید از فامیل مانوئل بپرسید! , رویانیان محرومیت پرسپولیس را به شوخی گرفت

پرونده پیچیده و پرالتهاب مربی پرتغالی در آستانه اعلام حکم از سوی فیفاست. این پرونده که نزدیک به یک سال از طرح آن در فیفا و رسانه های کشور عزیزمان ایران می گذرد و بازتاب های زیادی داشته طی روزهای آینده نهایی خواهد شد ولی آنچه که مسلم است کلوب پرسپولیس باید رقمی نزدیک به هشت میلیارد بابت قراردادی که رویانیان در دوران مدیریتش با این پرتغالی پرحاشیه امضا کرده بود، پرداخت کند. رویانیان به محض اعلام شدن شکایت ژوزه به فیفا از کلمه «دبه» جهت فرار از این پرونده استفاده کرد ولی دبه ای که او به کار برد هیچ وقت درش باز نشد و اتفاقی هم نیفتاد. رویانیان بعد از آن ماجرا و با نزدیک شدن اعلام حکم از سوی فیفا سکوت کرد، این سکوت علی رغم روحیه و رویه ای که از رویانیان، رسانه ها سراغ دارند به نوعی قبول اشتباه مدیریتی او در امضا کردن چنین قراردادی با یک مربی خارجی هست. رویانیان در تماس رسانه ها طی چند ماه اخیر از جمله «جلسه هستم» و «نمی توانم صحبت کنم» و «بعدا تماس بگیرید» استفاده می کند.

مدیرعامل سابق پرسپولیس و عامل مهم قرارداد با ژوزه در تصویر العمل به این پرسش که این پرونده چطور منعقد شده است که اکنون کلوب را با دردسر بزرگی مواجه کرده تنها با گفتن جمله عجیب ” از فامیل های ژوزه در مورد پرونده او بپرسید.” گوشی را قطع کرد و در تماس مجدد نیز به تکرار همان جمله پرداخت و نسبت به بزرگترین گاف مدیریتی خود پاسخی نداد تا این دغدغه همچنان جهت پرسپولیس و هوادارانش باقی بماند.

در شرایطی که مسوولان پرسپولیس به شدت دلواپس بدهی میلیاردی این تیم به مانوئل ژوزه هستند، رویانیان به عنوان مدیری که این قرارداد را ثبت کرده، همه چیز را به شوخی گ

واژه های کلیدی: پرونده | رسانه ها | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog