chiggers جزیره آزمایش آمریکا روزنامه

chiggers: جزیره آزمایش آمریکا روزنامه پنتاگون روزنامه کره شمالی کره شمالی ناو هواپیمابر

گت بلاگز خراسان رضوی افزایش چشمگیر منابع بانک شهر نسبت به سال گذشته

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از زیاد کردن چشمگیر منابع این بانک خبر داد.

افزایش چشمگیر منابع بانک شهر نسبت به سال گذشته

محمد کیایی در گفت وگو با گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، ،با بیان اینکه بانک شهر با نشانه عمران و آبادی شهرها و به عنوان بازوی کمکی جهت شهرداری کلانشهرها راه اندازی شده است هست، گفت: در این مدت، بسیاری از پروژه های مهم نیمه تمام در سطح کلانشهرها با حمایت بانک شهر به آخر رسیده است و یکی از بااهمیت ترین اولویت ها، توسعه حمل و نقل عمومی به منظور تسهیل در تردد شهروندان و کم کردن آلودگی هوا است که در این راستا تامین مالی ناوگان حمل و نقل عمومی به خاص خطوط مترو در سطح کلانشهرها در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: در این مدت بسیاری از خطوط مترو در کلانشهرهایی همچون مشهد، تبریز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و شیراز با حمایت بانک شهر، به مرحله اجرا و بهره برداری رسیده است.

عبارات مهم : منابع

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر خاطرنشان کرد: اجرای سیستم پرداخت خرد در بخشی از سیستم حمل و نقل شهرهای شیراز، همدان، اجرای پروژه های متفاوت عمرانی همچون تونل های صدر و نیایش و اتوبان امام علی(ع) در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ایجاد تقاطع های غیر همسطح، ساخت بزرگراه ها و سایر پروژه های شهری در کاشان، سقز، دزفول، اهواز و … از دیگر اقداماتی است که با حمایت های عمده بانک شهر صورت گرفته است.
کیایی با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان همواره مورد تاکید مدیرعامل این بانک بوده هست، تصریح کرد: بانک شهر، یک بانک شهروندی است و هدفگذاری هایی در آن انجام شده است است و برنامه های عملیاتی اش زیاد کردن اقبال این بانک بین مردم و شهروندان شهرهای سراسر کشور را به دنبال داشته است و امروز می تواند با اقتدار از توسعه چشمگیر سطح منابع و درخواست های مردمی جهت استفاده از خدمات نوین و مدرن سخن گفته و به آن افتخار کند.
وی تاکید کرد: در کنار همه این اقدامات، ارائه خدمات نوین بانکی و توسعه پیشخوان های شهرنت در سطح شهرهای مختلف، در مجموع منجر به جلب اعتماد شهروندان شده است هست، به طوری که در چند سال اخیر شاهد رشد چشمگیر منابع و همچنین زیاد کردن صدور ضمانتنامه های بانکی در این بانک هستیم.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه های عمرانی با حمایت بانک شهر از طریق فروش اوراق همکاری اجرایی شده است هست، بیان کرد: این بانک بالاترین فروش اوراق را در سال گذشته داشته است.
کیایی گفت: در مجموع، 70 درصدسهام این بانک متعلق به شهرداری ها و 30 درصد الباقی آن متعلق به شهروندان است و شهرداری ها و مردم اعتبار مهم این بانک هستند.
انتهاي پيام//ف

واژه های کلیدی: منابع | پروژه | شهرهای | بانك شهر | افزايش منابع | كلانشهرهاي كشور | توسعه حمل و نقل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog