chiggers جزیره آزمایش آمریکا روزنامه

chiggers: جزیره آزمایش آمریکا روزنامه پنتاگون روزنامه کره شمالی کره شمالی ناو هواپیمابر

گت بلاگز کرمانشاه اعلام ساعت کاری نانوایی ها در ماه مبارک رمضان

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از کرمانشاه ؛رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کار نانوایی ها در ایام ماه مبارک رمضان را اعلام کرد و گفت: همه

اعلام ساعت کاری نانوایی ها در ماه مبارک رمضان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کار نانوایی ها در ایام ماه مبارک رمضان را اعلام کرد و گفت: همه خبازی هایی که از آرد یارانه ای استفاده می کنند، موظفند این ساعت کاری را رعایت کنند.

اعتضاد علیزاده اظهار کرد: ساعت کار نانوایی های لواش ماشینی در ماه رمضان، صبح ها از 6:30 تا هشت و 10:30 تا 12 و بعدازظهرها نیز از 17 تا 20 است.

عبارات مهم : کرمانشاه

وی ادامه داد: ساعت کار نانوایی های لواشی سنتی و بربری و تافتون نیز صبح ها از 6:30 تا هشت و 10 تا 12:30 و عصر نیز از 16:30 تا 20:30 می باشد.

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کاری سنگکی های سنتی و ماشینی را نیز شش تا هشت و 10 تا 13 در ساعات صبح و 16 تا 21 جهت بعدازظهر اعلام کرد.

علیزاده خاطرنشان کرد: جهت نانوایی های تمام اتوماتیک نیز ساعت کاری از 6:30 تا 7:30 و 10 تا 12 جهت صبح و 17 تا 19:30 جهت بعدازظهر است.

به گفته این مسئول، در این ایام نظارت بر خبازی ها زیاد می شود و نظارت به وسیله اتاق اصناف، بازرسین اتحادیه و شرکت صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد.

علیزاده از فعالیت 880 خبازی در شهر کرمانشاه خبر داد که 765 مورد آنها یارانه ای و مابقی آزادپز است.

اعلام ساعت کاری نانوایی ها در ماه مبارک رمضان

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: کرمانشاه | کرمانشاه | نانوایی ها | ماه مبارک رمضان | ساعت کاری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog